top of page

Kamień synteryzowany Lapitec Szczecin - hurtownia kamieniarska do usług

Najwyższej klasy, szyte na miarę blaty dostarczane i montowane w całym Szczecinie i okolicach - to właśnie elementy architektoniczne, których materiałem budulcowym jest doskonały kamień synteryzowany Lapitec w Szczecinie.

Dlaczego właśnie kamień synteryzowany Lapitec w Szczecinie od Egastone?

Łatwo się pomylić co do tego, jaki materiał blatu wybrać. Jednak od momentu, gdy będą mieli Państwo okazję lepiej poznać i zobaczyć kamień synteryzowany w Szczecinie - decyzja staje się oczywista. Można z łatwością i w dobrej cenie uzyskać wymarzony wygląd planowanego projektu, dzięki wysokiej wydajności i trwałości kamienia synteryzowanego.

Kamień synteryzowany Lapitec Szczecin - czym się wyróżnia?

  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne,

  • wytrzymałość na wysokie i niskie temperatury,

  • higieniczność i bezpieczeństwo,

  • materiał bardzo trudny do odłupania, zarysowania lub uszkodzenia,

  • nie wymaga uszczelniania,

  • łatwość utrzymania w czystości.

 

Kamienie naturalne, takie jak marmur i granit, są wytwarzane głęboko w skorupie ziemskiej przez tysiące lat. Stosując innowacyjne, zaawansowane technologicznie metody, producenci kamienia synteryzowanego, tacy jak Lapitec w Szczecinie mogą naśladować ten proces, aby wyprodukować płytę kamienną w ciągu zaledwie kilku godzin. W 100% naturalne minerały kamienne są poddawane procesowi ekstremalnego ciepła i ciśnienia. Materiały są synteryzowane ze sobą, co skutkuje niezwykle trwałym i wydajnym produktem końcowym. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu.

bottom of page